درباره ما بیشتر بدانید!

موسسه آموزش عالی آزاد خلاقان جوان در سال 1386 شروع به فعالیت نموده و با ارائه خدمات متنوع آموزشی در زمینه های مدیریت ، کارآفرینی ، حقوق ، زبان ، کامپیوتر و روانشناسی با رعایت اصول حرفه ای آموزش و حفظ کیفیت خدمات آموزشی بمنظور آموزش و تربیت جوانان و اقشار مختلف جامعه در جهت بهبود کیفیت زندگی و کسب وکار آنان تلاش نموده و گام های موثری را برای ارتقاء سطح علم و دانش بردارد.

پلی میان آموزش و بازار کار

موسسه آموزش عالی خلاقان جوان با نیازسنجی بازار کار و به منظور تربیت و آموزش سرمایه انسانی متناسب با درخواست های بازار،علاوه بر اینکه به مدیران و کارفرمایان، نیروی کار متعهد و مجرب معرفی نموده و  با ارائه دوره های مدیریت کسب و کار (MBA,DBA)به مدیران و کارفرمایان، زمینه فعالیت علمی مدیران عرصه کار و تولید را فراهم نموده  و عملا با ایجاد پلی میان آموزش و بازار کار ،آینده روشن وامید بخش را نوید می دهد.

مراحل آغاز به کار و رشد

سال 1386 نقطه شروع فعالیت موسسه آموزش عالی خلاقان جوان 

تلاش مدام رئیس و کارکنان موسسه طی سال های 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

با توجه با گسترس فعالیت آموزشی موسسه و عدم تناسب ساختمان شماره1 با تعداد دانشپذیران و کمبود کلاس ها ، موسسه در سال 1397 ساختمان شماره 2 خود را واقع در فلسطین 16 شماره 84 که دپارتمان های مدیریت و زبان در این مکان مستقر هستند را افتتحاح نمود.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار